O nás - Baranie a bravčové črevá

Title
Prejsť na obsah
o násOmran s.r.o. bola založená s cieľom rozšíriť výrobné portfólium o zaujímavo sa rozvíjajúcu oblasť spracovania prírodných čriev.
Prírodné črevo ako zdravotne nezávadný a ekologicky kompatibilný materiál predstavuje jedinečný obalový artikel využívaný v mäso-spracovateľskom priemysle. Charakteristiky ako priepustnosť na dym, prirodzený chuťový „kontakt” s dielom, vysoká pevnosť v ťahu (tensile strenght) a príťažlivý vzhľad finálneho produktu (inviting appearance) potvrdzujú kvality tohto prírodného materiálu. Tradičná paleta našej produkcie bravčových, baraních a hovädzích čriev je v súčasnosti rozširovaná o ďalšie produkty vyťažené najmä z tráviaceho traktu ošípaných: žalúdky, denníky, hrubé črevo, konečnice.
Kvalita prírodných čriev je silne ovplyvnená pôvodom, rasou, spôsobom chovu, vekom a zdravotným stavom porážaných zvierat, preto aj finálny produkt je značne rôznorodý a mení sa v čase. Napriek tejto variabilite sa naša spoločnosť omran s.r.o.snaží, aby maximálne vyhovela konkrétnym kvalitatívnym požiadavkám svojich zákazníkov, preto pri každej položke nášho sortimentu prírodných čriev ponúkame niekoľko stupňov kvality, opracovania a tiež niekoľko rozličných pôvodov originálnej suroviny.
video
Omran s.r.o.
copyright omran.sk
Návrat na obsah